VÝTVARNÝ OBOR

Ve výtvarném oboru mohou žáci mimo průpravy v klasických technikách kresby, malby a grafiky pracovat také v keramické dílně a setkají se s řadou netradičních a experimentálních technik. Působí zde také fotografické oddělení.

VÝTVARNÁ ZAHRADA – VIRTUAL 2020

Letos bohužel není možné uspořádat tradiční výstavu výtvarného oboru naší školy obvyklým způsobem. Velmi nás mrzí, že přijdeme o setkání žáků, učitelů, rodičů a veřejnosti na vernisáži. Nabízíme vám tedy tentokrát výstavu ve virtuální podobě. Její návštěvník se může touto formou seznámit s výběrem těch nejzdařilejších prací téměř všech žáků výtvarného oboru, které vznikaly v průběhu celého školního roku 2019/2020. Učitelé i žáci se při distanční výuce přesvědčili, že osobní kontakt se nedá plnohodnotně nahradit digitálními médii. Výhodou virtuálního prostoru zase je, že se nám na výstavu vejde mnohem více exponátů než do skutečné galerie.

Výstavu připravili z prací svých žáků učitelé výtvarného oboru ZUŠ Fr. Kmocha Kolín:

Ivana Erbenová
/ BODLÁKY / HLADINY / POLE / PŘÍPRAVA NA TALENTOVÉ ZKOUŠKY /