A přece se učí!

A to ve všech oborech Základní umělecké školy Fr. Kmocha Kolín. Distančně. Není to ideální způsob, ale funguje! Jen je třeba použít vhodné postupy, technologie a nápady. Srdečně zveme všechny k návštěvě kanálu ZUŠ Fr. Kmocha na YouTube s ukázkami práce našich žáků napříč všemi obory. Odkaz naleznete zde na stránkách. Výstavu s názvem „A přece se učí“ pro Vás připravili žáci a učitelé výtvarného oboru. Jsou to autoportréty a portréty umístěné v oknech školy v Sokolské ulici. Můžete si je tak prohlédnout bez toho, že byste vstoupili do budovy, která je momentálně pro veřejnost uzavřená. V současné době je již umožněna prezenční výuka jednoho žáka jedním učitelem. Výtvarníci a ostatní kolektivní obory pokračují zatím distančně.