O škole

Základní umělecká škola Františka Kmocha v Kolíně

SOUČASNÝ PEDAGOGICKÝ SBOR:

 

Beranová Blanka - zpěv

Mgr. Blažková Jana - PHV, HN

Bořek Lukáš - saxofon, dechový orchestr

Burešová Jolana - taneční obor   

Cermanová Kristýna, dipl. um. - varhany, klavír

Civín Karel - zobcová flétna, klávesy, fagot

Červeňák Milan - klarinet, zobcová flétna,saxofon

Čmugr Jiří - violoncello, kontrabas

Mgr. Dobiášová Martina - literárně–dramatický obor

Dojčiak Jiří, DiS. - housle, smyčcový orchestr

Bc. Dvorníková Lenka - zpěv

Dvořák Jan, DiS. - bicí

Mgr. Dubnický Michal - výtvarný obor, ředitel školy

Mgr. Erbenová Ivana - výtvarný obor

Fialová Barbora - výtvarný obor

Filipová Zuzana - taneční obor 

Forman Jiří - příčná flétna

Francová Renata, dipl. um. - klavír, varhany 

Havlíková Jana, DiS. - příčná flétna 

Hruška Jiří - klávesy

Kopečný Drahoš - lesní roh, zobcová flétna 

MgA. Kovaříková Naďa - výtvarný obor – foto

Bc. Kubíčková Barbora - violoncello, smyčcový orchestr

Liška Jakub, DiS. - kytara    

MgA. Longinová Martina - literárně–dramatický obor

Mach Petr - klarinet, saxofon

Mgr. Mlčochová Marie - klavír

Mgr. Moravská Lolita - klavír

Neřoldová Markéta, Dipl. um. - klavír

Nováková Anežka - klavír, korepetice v TO

Novotná Iveta. dipl. um. - kytara

Pecháčková Lucie - klavír 

Podnecký Miloš - akordeon, zobcová flétna, klávesy

Poklop Jaroslav - kytara

Poklopová Marie - klavír 

Poklopová Zuzana - klavír

Bc. Polietaieva Olesia - klavír 

Prokeš Milan - trubka, lesní roh

Mgr. Rajdl Pavel - výtvarný obor

Rajdlová Magdaléna - kytara

Řepa Bohumír  - kytara

Mgr. Řeháková Markéta - HN, PHV, klavír    

Mgr. Samandari Wahid - trubka, zobcová flétna

Savilová Světlana - klavír, klávesy  

Skuhrová Eva - kytara, housle

Sniehotta Vladimír - pozoun, zobcová flétna, tenor 

Mgr. Spoustová Lenka - výtvarný obor

MgA. Seibertová Zuzana - zpěv

Staško Milan - klavír

Stašková Jarmila - klavír

Bc. Suchánek Jaroslav - bicí

Mgr. Svobodová Irena - klavír, zástupce ředitele školy

Mgr. Svobodová Jana - klavír 

MgA. Šolínová Michaela - housle

Špinková Monika, DiS. - trubka       

Mgr. Štefanec Zdeněk - klávesy, HN, zástupce ředitele školy

Tichá Jiřina - HN, PHV, viola

Valášek Jan, DiS. - klarinet, zobcová flétna  

Mgr. Valášek Jaromír - klarinet, zobcová flétna

Vaníčková Denisa - klavír

Vejsada Jiří - kytara 

Vlk Miroslav - klarinet, saxofon, zobcová flétna

Mgr. Vodecká Zuzana - klavír

Vojtěch Jiří - dechový orchestr

Tázlarová Jitka - taneční obor

Zubák Eduard - taneční obor

Zubáková Hana - taneční obor

Mgr. Žídková Pavla - klavír

Nepedagogičtí pracovníci:

 

Sitková Ilona - mzdová účetní

Benešová Štěpánka - účetní

Vejsada Tomáš - školník

Slavínská Monika - uklízečka

Valášková Jitka - uklízečka