2013/2014


Umístění žáků v soutěžích ve školním roce 2013/ 2014

 

 

8. ročník literární soutěže „ Macharovo pero“
Jana Veselá 1. místo ve III. kategorii (p. uč. M. Longinová)

 

Přehlídka scénického tance Praha:
Hlavní cena poroty pro taneční skupinu – za choreografii : „Dětské hry“
Monika Plachá – cena poroty (p. uč. J. Haššáková)
Michaela Sochorová – cena poroty (p. uč. J. Haššáková)

 

Pardubická arabeska:
Daniel Mrázek 5. místo (p. uč. J. Haššáková)
Sabina Juránková 6. místo (p. uč. J. Haššáková)

 

Duškova soutěž hudební mládeže – Praha:
Karolína Formánková 3. místo (sólový zpěv) p. uč. B. Beranová


Písňová soutěž Bohuslava Martinů – Praha:

Kateřina Nečesaná 3. místo (sólový zpěv) p. uč. B. Beranová

 

 

Okresní kola soutěží ZUŠ:

Hra na kytaru:

1. místo s postupem do krajského kola

Kárník Jiří (p. uč. J. Liška)
Filipová Barbara (p. uč. J. Červín)


Hra na klavír:

1. místo s postupem do krajského kola

Konstantin Kedelidze (p. uč. L. Moravská)
Jan Kopelent (p. uč. Z. Poklopová)
Kamila Cermanová (p. uč. K. Cermanová)
Marta Čablíková (p. uč. M. Mlčochová)
Eliška Červenková (p. uč. Z. Poklopová)


1. místo

Tomáš Knížek (p. uč. Z. Poklopová)
Michaela Kopelentová (p. uč. M. Mlčochová)
Saša Machová (p. uč. Z. Poklopová)
Monika Radinová (p. uč. M. Neřoldová)


2. místo

Magdaléna Jehličková (p. uč. K. Cermanová)
Adéla Kopelentová (p. uč. M. Mlčochová)
Viktorie Schovánková (p. uč. M. Mlčochová)
Lucie Bejlková (p. uč. M. Neřoldová)
Klára Cardová (p. uč. J. Stašková)
Agáta Nováčková (p. uč. I. Svobodová)
Jaroslav Palkoska (p. uč. K. Cermanová)
Kristýna Zemanová (p. uč. S. Savilová)
Klára Ondrová (p. uč. L. Moravská)

3. místo

Vendula Boskovicová (p. uč. D. Vaníčková)
Magdaléna Pokorná (p. uč. Z. Poklopová)
Jakub Stejskal ( p. uč. K. Cermanová )
Eliška Koudelková (p. uč. I. Svobodová)
Adéla Stejskalová (p. uč. K. Cermanová)
Barbora Štěrbová (p. uč. D. Vaníčková)
Zuzana Valentová (p. uč. S. Savilová)
Barbora Hájková  p. uč. D. Vaníčková)
Helena Jehličková (p. uč. M. Neřoldová)
Alžběta Kmochová (p. uč. M. Mlčochová)
Jakub Vachta (p. uč. M. Mlčochová)
Filip Pros ( p. uč. P. Žídková )
Vojtěch Brát (p. uč. M. Neřoldová)


Čestné uznání:

Anežka Holá (p. uč. M. Neřoldová)
Barbora Krokusová (p. uč. M. Neřoldová)
Valentýna Pilnerová (p. uč. S. Savilová)
Rozálie Svobodová (p. uč. Z. Poklopová)
Ruben Dobeš (p. uč. L. Moravská)
Simona Mixová (p. uč. D. Vaníčková)
Jan Rejholec (p. uč. M. Neřoldová)
David Rejholec (p. uč. M. Neřoldová)


Hra na smyčcové nástroje:

1. místo s postupem do krajského kola

Jan Cerman housle (p. uč. J. Dojčiak)
Antonín Hájek housle (p. uč. J. Dojčiak)
Ondřej Mašín housle (p. uč. J. Dojčiak)

Josef Hůla viola (p. uč. J. Tichá)

Tomáš Trutnovský violoncello (p. uč. B. Kubíčková)
Radim Dvořák violoncello (p. uč. J. Čmugr)

Jan Čech kontrabas (p. uč. J. Čmugr)


1. místo

Tereza Dušková housle (p. uč. M. Šolínová)
Johana Manhartová housle (p. uč. M. Šolínová)
Tereza Nováková housle (p. uč. J. Dojčiak)
Jan Křeček housle (p. uč. J. Dojčiak)
Vojtěch Mašín housle (p. uč. J. Dojčiak)

 

Soutěž literárně dramatického oboru „ DĚTSKÁ SCÉNA“

1. místo s postupem do krajského kola

Jan Křeček (p. uč. H. Malehová)
Klára Ondrová (p. uč. H. Malehová)
Nikol Coubalová (p. uč. M. Longinová)
Anna Literová (p. uč. M. Longinová)

Čestné uznání:

Amálie Lodlová (p. uč. H. Malehová)
Filip Špringl (p. uč. H. Malehová)
Aneta Petránková (p. uč. H. Malehová)
Kryštof Bednář (p. uč. M. Longinová)

 

 

Krajská kola soutěží ZUŠ:

Hra na kytaru:

Čestné uznání:

Kárník Jiří (p. uč. J. Lišk )


Hra na klavír:

2. místo

Kamila Cermanová (p. uč. K. Cermanová)
Eliška Červenková (p. uč. Z. Poklopová)

3. místo

Konstantin Kedelidze (p. uč. L. Moravská)
Jan Kopelent (p. uč. Z. Poklopová)
Marta Čablíková (p. uč. M. Mlčochová)


Hra na smyčcové nástroje:

1. místo s postupem do ústředního kola

Radim Dvořák violoncello (p. uč. J. Čmugr)
Jan Čech kontrabas (p. uč. J. Čmugr)

2. místo

Ondřej Mašín housle (p. uč. J. Dojčiak)
Josef Hůla viola (p. uč. J. Tichá)

3. místo

Tomáš Trutnovský violoncello (p. uč. B. Kubíčková)

Čestné uznání:

Jan Cerman housle (p. uč. J. Dojčiak)
Antonín Hájek housle (p. uč. J. Dojčiak)


Soutěž dechových orchestrů:

Dechový orchestr ZUŠ Kolín – 1. místo s postupem do ústředního kola


Krajské kolo soutěže literárně dramatického oboru „Dětská Scéna“

Klára Ondrová - cena poroty (p. uč. H. Malehová)
Nikol Coubalová – čestné uznání (p. uč. M. Longinová)
Jan Křeček – čestné uznání (p. uč. H. Malehová)


Krajské kolo postupové přehlídky „Wolkerův Prostějov“

1. místo s postupem do celostátního kola

Martin Řehák (p. uč. H. Malehová)

Čestné uznání:

Karolína Ondrová (p. uč. H. Malehová)
Jana Veselá (p. uč. M. Longinová)


Krajské kolo soutěže ZUŠ - literárně dramatický obor:

1. místo s postupem do ústředního kola :

Kryštof Bednář (p. uč. M. Longinová) přednes

Klára Ondrová (p. uč. H. Malehová) přednes

Martin Řehák (p. uč. H. Malehová) přednes

Kristýna Ondrová (p. uč. H. Malehová) slovesný projev


Cena poroty:

Jan Rejholec (p. uč. M. Longinová)
Jana Veselá (p. uč. M. Longinová)

 

 

Ústřední kola soutěží ZUŠ:


Soutěž literárně dramatických oborů ZUŠ

Kristýna Ondrová - Zlatý pegas (p. uč. H. Malehová) slovesný projev

Kryštof Bednář - Stříbrný pegas (p. uč. M. Longinová) přednes

Martin Řehák - Bronzový pegas ( p. uč. H. Malehová) přednes


Soutěž dechových orchestrů:

Dechový orchestr ZUŠ Kolín – bronzové pásmo


Hra na smyčcové nástroje:

Radim Dvořák violoncello (p. uč. J. Čmugr) - 2. místo
Jan Čech kontrabas (p. uč. J. Čmugr) - 3. místo

 

 

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice 2014

Medaile - jednotlivci:

Antonín Hladík - kresba, Adéla Filounová - grafika

 

Medaile škole za kolekce:

Grafika

"Jedlík vegetarián" (keramika)

"U stolu" (keramika)

 

Čestné uznání:

Barbora Koudelková, Adéla Sovová, Eliška Herelová, Jáchým Kovařík, Michaela Krištofová,

Kateřina Líbalová, Anna Sixtová, Adéla Sovová, Anna Vacková, Patrik Beneš, Lucie Kopelentová,

Eduard Korbel, Magdalena Kovecká, Zuzana Provazníková, Linda Zahajská, Marek Zámečník,

Katka Zelená

 

 

Úspěšní žáci:

Jana Veselá – literárně dramatický obor (p. uč. M. Longinová)
Klára Ondrová - literárně dramatický obor (p. uč. H. Malehová)
Martin Řehák - literárně dramatický obor (p. uč. H. Malehová)

Daniel Mrázek – taneční obor (p. uč. J. Haššáková)
Sabina Juránková – taneční obor (p. uč. J. Haššáková)
Monika Plachá – taneční obor (p. uč. J. Haššáková)
Michaela Sochorová - taneční obor (p. uč. J. Haššáková)

Karolína Formánková – hudební obor - sólový zpěv (p. uč. B. Beranová)
Martina Müllerová – hudební obor - sólový zpěv (p. uč. P. Hlavatý)
Martin Kašpar – hudební obor - hra na trubku (p. uč. W. Samandari)
Radim Dvořák – hudební obor - hra na violoncello (p. uč. J. Čmugr)
Jan Čech – hudební obor - hra na kontrabas (p. uč. J. Čmugr)
Marta Čablíková – hudební obor – hra na klavír (p. uč. M. Mlčochová)
a varhany (p. uč. K. Cermanová)
Eliška Červenková – hudební obor – hra na klavír (p. uč. Z. Poklopová)
Elen Racková – hudební obor – hra na klavír (p. uč. I. Svobodová)
- klarinet a saxofon (p. uč. M. Vlk)

Galerie v zahradě odkaz

galerie odkaz

Aktuálně

16.3.2017
Klavírní soutěž ZUŠ
Žáci naší školy postoupili do krajského kola.
13.2.2017
Výtvarný obor v Zásmukách
Klášterní labyrinty
17.1.2017
Co se děje v hudebním oboru školy
Ohlédnutí za loňským adventem
25.10.2016
aktivity výtvarného oboru
Žáci VO navštívili několik výstav.
2.6.2016
Lidice 2016
Mezinárodní dětská výtvarná výstava "Lidice 2016"
Archiv aktualit