2014/2015

Okresní kola soutěží ZUŠ:

Hudební obor:

Hra na dechové nástroje

1. místo s postupem do krajského  kola:

Tomáš Litera - zobcová flétna (p. uč. M. Prokeš)
Klára Novotná - zobcová flétna (p. uč. D. Kopečný)
Adam Kotek - trubka (p. uč. J. Vojtěch)
Vojtěch Vajdiak - trubka (p. uč. W. Samandari)
Vojtěch Douda - trubka (p. uč. W. Samandari)
Jan Hauf - lesní roh (p. uč. M. Prokeš)
Anna Hanousková - lesní roh (p. uč. M. Prokeš)
Michal Valášek - pozoun (p. uč. V. Sniehotta)
Michal Novák - baryton (p. uč. V. Sniehotta)
Martina Soukupová – příčná flétna (p. uč. J. Havlíková)
Lucie Chlubnová - klarinet (p. uč. M. Vlk)
Vendula Růžičková - klarinet (p. uč. Jar. Valášek)
Kateřina Kaprálková - klarinet (p. uč. Jar. Valášek)
Tereza Opasková - klarinet (p. uč. Jar. Valášek)
Ota Strnad - klarinet (p. uč. Jar. Valášek)
Vojtěch Hůla - klarinet (p. uč. M. Vlk)
Jan Lonek - klarinet (p. uč. Jan Valášek)
Josef Formánek - fagot (p. uč. M. Červeňák)
Jan Vraný - fagot (p. uč. M. Červeňák)

1. místo:

Barbora Buncová - zobcová flétna (p. uč. W. Samandari)
Jindřich Šedivý - zobcová flétna (p. uč. D. Kopečný)
Markéta Šrámková - baryton (p. uč. V. Sniehotta)
Alena Kotrbová - příčná flétna (p. uč. J. Havlíková)
Michaela Javůrková - klarinet (p. uč. M. Vlk)
Elen Racková ­- klarinet (p. uč. M. Vlk)

2. místo:

Vanda Novotná - zobcová flétna (p. uč. J. Havlíková)
Barbora Zámostná - zobcová flétna (p. uč. J. Havlíková)
Tomáš Brant - trubka (p. uč. W. Samandari)
Martin Kašpar - trubka (p. uč. W. Samandari)
Jan Dudek - baryton (p. uč. V. Sniehotta)

Hra na bicí nástroje

1. místo s postupem do krajského  kola:

Marek Staněk - (p. uč. J. Dvořák)

Sólový zpěv

1. místo s postupem do krajského  kola:

Tomáš Trutnovský - (p.uč. J. Blažková)
Filip Kasan - (p.uč. J. Blažková)
Eliška Blechová - (p. uč. V. Chmelařová)
Barbora Horáčková - (p. uč. V. Chmelařová)
Nikola Suchová - (p. uč. V. Chmelařová)
Veronika Martínková - (p. uč. B. Beranová)
Martina Müllerová - (p. uč. P. Hlavatý)
Jiří Vaníček - (p. uč. P. Hlavatý)
Daniel Holý - (p. uč. P. Hlavatý)

1. místo:

Jana Dajčová - (p. uč. V. Chmelařová)
Vojtěch Vajdiak - (p. uč. V. Chmelařová)

2. místo:

Jan Eliáš - (p.uč. J. Blažková)
Nikola Keltnerová - (p. uč. V. Chmelařová)
Helena Špryslová - (p. uč. B. Beranová)
Kateřina Nečesaná  - (p. uč. B. Beranová)
Simona Škarvadová - (p.uč. J. Blažková)

3. místo:

Patrik Beran - (p. uč. B. Beranová)
Valentýna Pilnerová - (p. uč. J. Blažková)
Adéla Dlouhá - (p. uč. B. Beranová)
Marta Čablíková - (p. uč. P. Hlavatý)

Čestné uznání:

Zuzana Roškotová - (p. uč. V. Chmelařová) 

Komorní zpěv

1. místo s postupem do krajského  kola:

Gregor Bauer - (p. uč. P. Hlavatý)
Martin Pavelka - (p. uč. P. Hlavatý)
Martin Stoček - (p. uč. P. Hlavatý) 
Jakub Tesař - (p. uč. P. Hlavatý)    

Taneční obor:

Návrh na postup do krajského kola:

Daniel Mrázek - (p. uč. J. Haššáková)
Sabina Juránková - (p. uč.  J. Haššáková)

Choreografie:   „Polka pro radost “ - (p. uč. L. Suková)
                         „Zlobivý kůň “ - (p. uč. L. Suková)

 

Krajská kola soutěží ZUŠ:

Hudební obor:

Hra na dechové nástroje

1. místo s postupem do ústředního kola:

Jan Lonek - klarinet (p. uč. Jan Valášek)
Vojtěch Vajdiak - trubka (p. uč. W. Samandari)
Jan Hauf - lesní roh (p. uč. M. Prokeš)

1.místo:

Kateřina Kaprálková - klarinet (p. uč. Jar. Valášek)

2.místo:

Tomáš Litera - zobcová flétna (p. uč. M. Prokeš)
Klára Novotná - zobcová flétna (p. uč. D. Kopečný)
Josef Formánek - fagot (p. uč. M. Červeňák)
Jan Vraný - fagot (p. uč. M. Červeňák)
Tereza Opasková - klarinet  (p. uč. Jar. Valášek)
Ota Strnad - klarinet (p. uč. Jar. Valášek)
Michal Valášek - pozoun (p. uč. V. Sniehotta)
Michal Novák - baryton (p. uč. V. Sniehotta)

3.místo:

Vendula Růžičková - klarinet (p. uč. Jar. Valášek)
Vojtěch Douda - trubka (p. uč. W. Samandari)
Anna Hanousková - lesní roh (p. uč. M. Prokeš)

Čestné uznání:

Martina Soukupová - příčná flétna (p. uč. J. Havlíková)
Lucie Chlubnová - klarinet  (p. uč. M. Vlk)
Vojtěch Hůla - klarinet (p. uč. M. Vlk)
Adam Kotek - trubka (p. uč. J. Vojtěch)

Hra na bicí nástroje

1. místo s postupem do ústředního kola

Marek Staněk - (p. uč. J. Dvořák)

Sólový zpěv

1. místo s postupem do ústředního kola:

Daniel Holý - (p. uč. P. Hlavatý)

2.místo:

Veronika Martínková - (p. uč. B. Beranová)

Čestné uznání:

Tomáš Trutnovský – (p.uč. J. Blažková)
Filip Kasan - (p.uč. J. Blažková)
Eliška Blechová - (p. uč. V. Chmelařová)
Barbora Horáčková - (p. uč. V. Chmelařová)
Nikola Suchová - (p. uč. V. Chmelařová)

 

Ústřední kola soutěží ZUŠ:

Hudební obor:

Hra na dechové nástroje

2. místo:

Jan Lonek - klarinet - (p. uč. Jan Valášek)

3. místo:

Jan Hauf - lesní roh (p. uč. M. Prokeš)

Čestné uznání:

Vojtěch Vajdiak - trubka (p. uč. W. Samandari)


Hra na bicí nástroje

2. místo:

Marek Staněk - (p. uč. J. Dvořák)

Sólový zpěv

3. místo:

Daniel Holý - (p. uč. P. Hlavatý)

 

 

Ostatní soutěže:

Taneční obor:

"Pardubická arabeska"

2. místo:

Daniel Mrázek - (p. uč. J. Haššáková)

"Soutěž STAP Praha"

hlavní sena:

Monika Plachá - (p.uč. J. Haššáková)

choreografie: "Polka pro radost" - (p. uč. L. Suková)

choreografie: "Petky" - (p. uč. J. Haššáková)

cena poroty:
Michaela  Sochorová - (p.uč. J. Haššáková)

choreografie: "Hrály dudy" - (p. uč. L. Suková)  
                                                               
"Plzeňský střevíček"

2. místo 

Daniel Mrázek - (p. uč. J. Haššáková)
Sabina Juránková - (p. uč. J. Haššáková)

 

Literárně dramatický obor

Okresní kolo soutěžní přehlídky sólových recitátorů:
„Dětská scéna“

Postup do krajského kola :

Kryštof Bednář - (p. uč. M. Longinová)
Nikol Coubalová - (p. uč. M. Longinová)
Kamila Cermanová - (p. uč. M. Longinová)
Filip Špringl - (p. uč. H. Malehová)
Klára Ondrová - (p. uč. H. Malehová)
Vilém Pospíšil - (p. uč. H. Malehová)

Čestné uznání:

Matěj Lahoda - (p. uč. H. Malehová)
Kristýna Havránková - (p. uč. M. Longinová)
Jan Křeček - (p. uč. H. Malehová)

Krajské kolo soutěžní přehlídky sólových recitátorů:
„Dětská scéna“

Postup do celostátního kola:

Klára Ondrová - (p. uč. H. Malehová)

Čestné uznání:

Nikol Coubalová - (p. uč. M. Longinová)
Vojtěch Charvát -  (p. uč. H. Malehová)
Vilém Pospíšil - (p. uč. H. Malehová)

Zvláštní cena poroty:

Kryštof Bednář - (p. uč. M. Longinová)

Mezinárodní soutěž v uměleckém přednesu  poezie v Kremnici

„Prednášam, teda som“

zlaté pásmo:

Martin Řehák - (p. uč. H. Malehová)

 

Výtvarný obor

Individuální medaile:

Kopelentová Lucie - (p. uč. P. Rajdl)
Lasíková Tereza - (p. uč. I. Erbenová)
Krymláková Andrea  - (p. uč. N. Kováříková)

Medaile škole za kolekci malby a kresby:

Benešová Kateřina, Koberová Johana,
Králová Kristýna, Neumann Pavel,
Straka Čeněk, Štechrová Tereza
Štolová Adéla,Tichá Karolína,
Trutnovská Amálka, Větrovská Štěpánka

Medaile škole za kolekci grafiky:

Kohoutek Šimon, Košvancová Ema,
Kovářík Jáchym, Machytka Ondřej,
Matoušková Šárka, Skalická Tereza,
Větrovská Štěpánka,

Čestné uznání:

Krüger Filip - (p. uč. N. Kováříková)
Korbel Eduard - (p. uč. P. Rajdl)
Neumann Pavel - (p. uč. P. Rajdl)
Toms Tomáš - (p. uč. P. Rajdl)

 

Titul "Úspěšný žák 2014/2015":

Literárně dramatický obor

Kryštof Bednář - (p. uč. M. Longinová)
Nikol Coubalová - (p. uč. M. Longinová)
Klára Ondrová - (p. uč. H. Malehová)  
Martin Řehák - (p. uč. H. Malehová)

Taneční obor 

Daniel Mrázek - (p. uč. J. Haššáková)
Sabina Juránková - (p. uč. J. Haššáková)
Monika Plachá - (p. uč. J. Haššáková)
Michaela Sochorová - (p. uč. J. Haššákov)

Výtvarný obor

Jan Rejholec - (p. uč. N. Kováříková)

Lucie Kopelentová - (p. uč. P. Rajdl)

Hudební obor

Ester Hůlová - (p. uč. J. Dojčiak)

Radim Dvořák - (p. uč. J. Čmugr)

Jan Čech - (p. uč. K. Cermanová)

Marta Čablíková - (p. uč. M. Mlčochová a K. Cermanová)

Kristýna Zemanová - (p. uč. S. Savilová)

Konstantin Kedelidze - (p. uč. L. Moravská)

Vojtěch Vajdiak - (p. uč. W. Samandari)

Jan Hauf - (p. uč. M. Prokeš)

Jan Lonek - (p. uč. J. Valášek)

Veronika Martínková - (p. uč. B. Beranová

Jiří Vaníček - (p. uč. P, Hlavatý)

Daniel Holý - (p. uč. P. Hlavatý)


 

 

 

 

Galerie v zahradě odkaz

galerie odkaz

Aktuálně

16.3.2017
Klavírní soutěž ZUŠ
Žáci naší školy postoupili do krajského kola.
13.2.2017
Výtvarný obor v Zásmukách
Klášterní labyrinty
17.1.2017
Co se děje v hudebním oboru školy
Ohlédnutí za loňským adventem
25.10.2016
aktivity výtvarného oboru
Žáci VO navštívili několik výstav.
2.6.2016
Lidice 2016
Mezinárodní dětská výtvarná výstava "Lidice 2016"
Archiv aktualit