2012/2013

OKRESNÍ KOLA SOUTĚŽÍ ZUŠ


Komorní hra s převahou
dechových nástrojů

1. místo

Saxofonové duo: Kateřina Rusková,
David Mukařovský (p. uč. M. Vlk)

Saxofonové trio s klavírem: Elen Racková,
Eliška Líbalová, Kateřina Habigtová,
Dario Cadorini (p. uč. M. Vlk)

 

Klarinetové kvarteto: Elen Racková,
Eliška Líbalová, Kateřina Habigtová,
Kateřina Novotná (p. uč. M. Vlk)

 

KRAJSKÁ KOLA SOUTĚŽÍ ZUŠ


Komorní hra s převahou
dechových nástrojů

3. místo

Saxofonové duo: Kateřina Rusková,
David Mukařovský ( p. uč. M. Vlk )

Saxofonové trio s klavírem: Elen Racková,
Eliška Líbalová, Kateřina Habigtová,
Dario Cadorini ( p. uč. M. Vlk )

 

Klarinetové kvarteto: Elen Racková,
Eliška Líbalová, Kateřina Habigtová,
Kateřina Novotná( p. uč. M. Vlk )
Soutěžní přehlídka recitátorů


 

Soutěžní přehlídka recitátorů "Dětská scéna"

 

Čestné uznání

Jan Rejholec (p. uč. Longinová)


 

Soutěžní přehlídka recitátorů „Wolkerův Prostějov”

 

Postup do celostátního kola

Martin Řehák (p. uč. H. Malehová)


 

LIDICE 2013 - 41. mezinárodní dětská výtvarná výstava

 

Medaile jednotlivci

Míša Hrabáková
Štěpán Korbel
Tomáš Toms

 

Medaile škole za kolekci grafiky

Anežka Blechová, Jindřich Boch, Vojtěch Höfner, Kateřina Jeřábková,
Eduard Korbel, Kateřina Kukalová, Tereza Symonová, Marek Toms,
Tomáš Toms

 

Medaile škole za kolekci keramiky

Anežka Blechová, Josef Formánek, Šárka Jindřichová, Eduard Korbel,
Johana Korbelová, Simona Králová, Pavel Neumann

 

Čestné uznání

Anežka Blechová

 

(p. uč. P. Rajdl a p. uč. I. Erbenová)

 

”Mezinárodní přehlídka recitátorů Kremnice”
(Slovenská republika)

 

Stříbrné pásmo

Martin Řehák (p. uč. H. Malehová)


 

Mezinárodní pěvecká soutěž - Olomouc 2012

 

2. místo

Jiří Vaníček (p. uč. P. Hlavatý)

 

3. místo

Martina Müllerová (p. uč. P. Hlavatý)

 

Duškova soutěž hudební mládeže - Praha 2013

 

1. místo

Jiří Vaníček (p. uč. P. Hlavatý)

 

Pardubická Arabeska (taneční obor)

 

2. místo

Dan Mrázek (p. uč. J. Haššáková)

 

 

 

 Titul ”Úspěšný žák pro rok 2012/2013" obdrželi

 

Daniel Mrázek, Sabina Juránková, Monika Plachá, Kateřina Rusková,
Martin Řehák, Jana Marečková, Anežka Nováková, Lubomír Jirků,
Jiří Vaníček, Kamila Cermanová, Klára Branišová, Václav Nedbal



 

Galerie v zahradě odkaz

galerie odkaz

Aktuálně

16.3.2017
Klavírní soutěž ZUŠ
Žáci naší školy postoupili do krajského kola.
13.2.2017
Výtvarný obor v Zásmukách
Klášterní labyrinty
17.1.2017
Co se děje v hudebním oboru školy
Ohlédnutí za loňským adventem
25.10.2016
aktivity výtvarného oboru
Žáci VO navštívili několik výstav.
2.6.2016
Lidice 2016
Mezinárodní dětská výtvarná výstava "Lidice 2016"
Archiv aktualit