2011/2012

 

 

 

 

 

Umístění žáků v soutěžích ve školním  roce 2011/ 2012

 

 

 

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽÍ ZUŠ 

 

Smyčcové orchestry:


 1. místo s postupem do krajského  kola

 

ARCHI  ( p. uč. J. Čmugr )

 

 

Sólový  a komorní zpěv


1. místo s postupem do krajského kola

 

Eliška Blechová (p.uč. V. Buřilová )

Matěj Eiman ( p. uč. B. Beranová )

Vojtěch Vajdiak (p.uč. V. Buřilová )

 

Martina Müllerová  ( p. uč. P. Hlavatý )

Karolína Plegerová  ( p. uč. P. Hlavatý )

Zora Mlnaříková  ( p. uč. P. Hlavatý )

 

Trio:  Alžběta Michalová

         Martina Müllerová

         Michaela Steinbauerová  ( p. uč. P. Hlavatý )

 

Kvarteto:  Markéta Čížkovská

                 Eliška Šeráková

                 Jiří Pospíšil

                 Tomáš Vilímec  ( p. uč. P. Hlavatý )

 

1. místo

 

Jiří Vaníček ( p. uč. P. Hlavatý )

 

2. místo

 

Barbora Horáčková (p.uč. V. Buřilová )

Marta Čablíková ( p. uč. P. Hlavatý )

Adéla Dlouhá  ( p. uč. B. Beranová )

Nikola Keltnerová ( p. uč. B. Beranová )

Anna Košatová  ( p. uč. P. Hlavatý )

Vendula Dudová ( p. uč. B. Beranová )

Helena Špryslová  ( p. uč. B. Beranová )

Lucie Patočková  ( p. uč. B. Beranová )

Nikola Suchová   (p.uč. V. Buřilová )

Johana Jeřábková  ( p. uč. B. Beranová )

Monika Holubová  ( p. uč. B. Beranová )

Tereza Sokolíková  ( p. uč. P. Hlavatý )

Karolína Formánková  ( p. uč. B. Beranová )

Eliška Šeráková  ( p. uč. P. Hlavatý )

Jiří Pospíšil  ( p. uč. P. Hlavatý )

 

3. místo

 

Kateřina Nečesaná ( p. uč. B. Beranová )

Markéta Čížkovská ( p. uč. P. Hlavatý )

Daniel Holý ( p. uč. P. Hlavatý )

Martin Šerák ( p. uč. P. Hlavatý )

Tomáš Vilímec  ( p. uč. P. Hlavatý )

 

 

Hra na dechové nástroje


1. místo s postupem do krajského  kola

 

Jindřich Šedivý – zobcová flétna  (p. uč. D. Kopečný)

Anna Literová – zobcová flétna  (p. uč. M. Prokeš)

Michaela Javůrková - zobcová flétna  (p. uč. D. Kopečný)

Petra Bartošová - zobcová flétna  (p. uč. W. Samandari)

Lubomír Jirků - trubka (p. uč. W. Samandari)

Jan Hauf – lesní roh (p. uč. M. Prokeš)

Anna Hanousková - lesní roh (p. uč. M. Prokeš)

Vojtěch Kaprálek – pozoun (p. uč. V. Sniehotta)

Michaela Pospíšilová - pozoun (p. uč. V. Sniehotta)

Michal Novák – baryton (p. uč. V. Sniehotta)

Michal Valášek - baryton (p. uč. V. Sniehotta)

Nikola Fleková – příčná flétna  (p. uč. J. Forman)

Adriana Teplá – příčná flétna  (p. uč. J. Forman)

Kateřina Kaprálková – klarinet  (p. uč. J. Valášek) 

Ota Strnad – klarinet (p. uč. J. Valášek) 

Jan Lonek - klarinet (p. uč. J. Valášek) 

David Mukařovský - klarinet (p. uč. M. Vlk)

Kateřina Rusková – saxofon (p. uč. M. Vlk)

Tibor Berczik – fagot  (p. uč. P. Brůža)

Jan Vraný - fagot  (p. uč. P. Brůža)

 

1. místo

 

Anežka Volfová – zobcová flétna (p. uč. J. Forman)

David Samandari - zobcová flétna  (p. uč. D. Kopečný)

Martin Kašpar – trubka (p. uč. W. Samandari)

Ondřej Severa - lesní roh (p. uč. D. Kopečný)

Markéta Šrámková – baryton (p. uč. V. Sniehotta)

Tomáš Novotný – klarinet (p. uč. M. Vlk)

David Mukařovský – saxofon (p. uč. M. Vlk)

Marek Polák - fagot  (p. uč. P. Brůža)

Jiří Vaníček - fagot  (p. uč. P. Brůža)

 

 

2. místo

 

Pavlína Jírovská – zobcová flétna (p. uč. D. Kopečný)

Samuel Frengl - zobcová flétna (p. uč. D. Kopečný)

Vojtěch Douda - trubka (p. uč. W. Samandari)

Jiří Kupr – příčná flétna  (p. uč. J. Skuhra)

 

 

Přehlídka tanečních oborů:


1. místo s postupem do krajského  kola

 

Rock My Soul – choreografie Alvin Ailey  (p. uč. Jolana Burešová)

Lidový tanec – choreografie  Mgr. Jana Haššáková

 

 

 

Soutěžní přehlídka sólových recitátorů  „ Dětská scéna “


1. místo s postupem do krajského  kola

 

Filip Špringl  (p. uč. H. Malehová)

Michaela Faifrová  (p. uč. H. Malehová)

Michaela Novotná  (p. uč. M. Longinová)

Jana Veselá  (p. uč. M. Longinová)

 

 

Čestné uznání:

 

Anežka  Procházková  (p. uč. M. Longinová)

 

 

 

 

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽÍ ZUŠ 

 

Smyčcové orchestry


1. místo s postupem do ústředního kola

 

ARCHI  (p. uč. J. Čmugr)

 

 

Sólový  a komorní zpěv


1. místo s postupem do ústředního kola

 

Martina Müllerová  (p. uč. P. Hlavatý)

Zora Mlnaříková  (p. uč. P. Hlavatý)

 

Trio:  Alžběta Michalová

         Martina Müllerová

         Michaela Steinbauerová  (p. uč. P. Hlavatý)

 

Kvarteto:  Markéta Čížkovská

                 Eliška Šeráková

                 Jiří Pospíšil

                 Tomáš Vilímec  (p. uč. P. Hlavat )

 

2. místo

 

Eliška Blechová (p.uč. V. Buřilová)

Vojtěch Vajdiak (p.uč. V. Buřilová)

 

3. místo

 

Matěj Eiman (p. uč. B. Beranová)

Karolína Plegerová  (p. uč. P. Hlavatý)

 

 

 

Hra na dechové nástroje


1. místo s postupem do ústředního kola

 

Jan Vraný – fagot  (p. uč. P. Brůža)

Jan Lonek – klarinet (p. uč. J. Valášek)

 

1. místo

 

Anna Literová – zobcová flétna  (p. uč. M. Prokeš)

Jan Hauf – lesní roh  (p. uč. M. Prokeš)

Lubomír Jirků – trubka  (p. uč.  W. Samandari)

 

2. místo

 

Jindřich Šedivý – zobcová flétna  (p. uč. D. Kopečný)

Nikola Fleková – příčná flétna  (p. uč. J. Forman)

Adriana Teplá - příčná flétna  (p. uč. J. Forman)

Kateřina Kaprálková – klarinet  (p. uč. J. Valášek)

Kateřina Rusková – saxofon  (p. uč. M. Vlk)

Tibor Berczik – fagot  (p. uč. P. Brůža)

Michal Novák – baryton (p. uč. V. Sniehotta)

Marek Staněk – bicí  (p. uč. M. Balcarová)

 

3. místo

 

Ota Strnad – klarinet  (p. uč. J. Valášek)

David Mukařovský – klarinet (p. uč. M. Vlk)

Anna  Hanousková – lesní roh  (p. uč. M. Prokeš)

Vojtěch Kaprálek – pozoun  (p. uč. V. Sniehotta)

Michal Valášek – baryton  (p. uč. V. Sniehotta)

Martin Kašpar – bicí (p. uč. M. Balcarová)

 

Čestné uznání:

Michaela Pospíšilová – pozoun  (p. uč. V. Sniehotta)

 

 

 

Krajské kolo postupové přehlídky  „ Wolkerův Prostějov “


Postup do celostátního kola :

 

Martin Řehák  (p. uč. H. Malehová)

Anna Vacková  (p. uč. H. Malehová)

Kateřina Rusková  (p. uč. M. Longinová)

 

 

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽÍ ZUŠ

 

Smyčcové orchestry:


 

2. místo

 

 ARCHI  (p. uč. J. Čmugr)

 

 

Sólový  a komorní zpěv


 

1. místo

 

Trio:  Alžběta Michalová

         Martina Müllerová

         Michaela Steinbauerová  (p. uč. P. Hlavatý)

 

Kvarteto:  Markéta Čížkovská

                 Eliška Šeráková

                 Jiří Pospíšil

                 Tomáš Vilímec  (p. uč. P. Hlavatý)

 

 

Čestné uznání

 

Martina Müllerová  (p. uč. P. Hlavatý)

Zora Mlnaříková  (p. uč. P. Hlavatý)

 

 

Hra na dechové nástroje


 

 

2. místo

 

Jan Vraný – fagot  (p. uč. P. Brůža)

 

 

 

 

CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKA UMĚLECKÉHO PŘEDNESU "WOLKERŮV PROSTĚJOV" 

 

Zvláštní cena poroty

 

Martin Řehák (p. uč. H. Malehová) 

 

 

MEZINÁRODNÍ PĚVECKÁ SOUTĚŽ "PRAŽSKÝ PĚVEC"

 
3. místo
 

Jiří Vaníček (p. uč. P. Hlavatý)

 

Čestné uznání
 

Marta Čablíková (p. uč. Hlavatý)

 

 

MEZINÁRODNÍ DĚTSKÁ VÝTVARNÁ VÝSTAVA "LIDICE 2012"

 

 

Medaile

Sahulková Adéla (p. uč. L. Spoustová),

Štolová Adéla (p. uč. I. Erbenová)
Kadlečková Tereza (p. uč. P. Rajdl)

 

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Cerman Tomáš, Dostálová Markéta, Košvancová Emma,
Králová Simona, Steklá Alena, Vachta Jakub
(p. uč. A. Ertlová, I. Erbenová. P. Rajdl) 

 

Medaile škole za kolekci kombinované techniky

Blechová Anežka, Formánek Josef, Korbel Eduard,
Straka Čenda

(p. uč P. Rajdl) 

 

Čestné uznání za kolektivní práci "Loutky"
Korbel Eduard, Korbel Štěpán, Toms Tomáš

(p. uč. P. Rajdl)
 

Galerie v zahradě odkaz

galerie odkaz

Aktuálně

16.3.2017
Klavírní soutěž ZUŠ
Žáci naší školy postoupili do krajského kola.
13.2.2017
Výtvarný obor v Zásmukách
Klášterní labyrinty
17.1.2017
Co se děje v hudebním oboru školy
Ohlédnutí za loňským adventem
25.10.2016
aktivity výtvarného oboru
Žáci VO navštívili několik výstav.
2.6.2016
Lidice 2016
Mezinárodní dětská výtvarná výstava "Lidice 2016"
Archiv aktualit