2010/2011

 

 

Mezinárodní pěvecká soutěž: „PRAŽSKÝ PĚVEC“

 

2. místo: Jakub Dolejš (p. uč. P. Hlavatý)

 

3. místo: Eliška Šeráková (p. uč. P. Hlavatý)

 

Okresní kolo soutěží ZUŠ:

Hra na klavír:

 

1. místo s postupem do krajského kola

 

Kamila Cermanová (p.uč. K. Cermanová)

Marta Čablíková (p.uč. M. Mlčochová)

Saśa Machová (p.uč. Z. Poklopová)

Tereza Kopelenová (p.uč. M. Mlčochová)

Elen Racková (p.uč. I. Svobodová)

Julie Cadorini (p.uč. K. Cermanová)

Jan Červenka (p.uč. Z. Poklopová)

Barbara Dufková (p.uč. I. Svobodová)

 

1. místo

 

Jolana Hromčíková (p.uč. Z. Poklopová)

Jaroslav Palkoska (p.uč. K. Cermanová)

Anežka Procházková (p.uč. K. Cermanová)

Michaela Kopelentová (p.uč. M. Mlčochová)

Vojtěch Brát (p.uč. K. Cermanová)

Kateřina Trutnovská (p.uč. Z. Poklopová)

 

2. místo

 

Tomáš Knížek (p.uč. Z. Poklopová)

Viola Siblíková (p.uč. R. Francová)

Tereza Matějková (p.uč. J. Stašková)

Vendula Siblíková (p.uč. R. Francová)

Filip Vlk (p.uč. Z. Poklopová)

Eliška Červenková (p.uč. Z. Poklopová)

Monika Radinová (p.uč. K. Cermanová)

Ksenia Kovaleva (p.uč. S. Savilová)

 

3. místo

 

Johana Friedrichová (p.uč. R. Francová)

Hedvika Konarzewská (p.uč. R. Francová)

Jan Rejholec (p.uč. M. Neřoldová )

Nikola Fleková (p.uč. J. Stašková)

Lucie Patočková (p.uč. D. Vaníčková)

Kristýna Glanzová (p.uč. R. Francová)

čestné uznání

Alžběta Kmochová (p.uč. M. Mlčochová)

Jakub Vachta (p.uč. M. Mlčochová)

Filip Pros (p.uč. R. Francová)

Kristýna Zemanová (p.uč. S. Savilová)

Šárka Matoušková (p.uč. M. Staško)


 

Hra na akordeon:

 

1. místo s postupem do krajského kola

 

Barbora Podnecká (p.uč. M. Podnecký)

Martin Zámečník (p.uč. M. Podnecký)

František Hůla, Jan Krejčí, Martin Volenec, Martin Zámečník

akord. kvartet (p.uč. M. Podnecký)


 

Hra na smyčcové nástroje:

 

1. místo s postupem do krajského kola

 

Kateřina Šanová – housle (p.uč. J. Dojčiak)

Alžběta Nemeškalová – viola (p.uč. J. Tichá)

Radim Dvořák – violoncello (p. uč. J. Čmugr)

Kristýna Petráčková – violoncello (p.uč. J. Čmugr)

 

1. místo

 

Anežka Kolářová – housle (p.uč. E. Skuhrová)

Kristýna Frymlová – housle (p.uč. E. Skuhrová)

Barbora Kučerová – housle (p.uč. J. Dojčiak)

Josef Hůla - viola (p.uč. J. Tichá)


 

Hra na kytaru:

 

1. místo s postupem do krajského kola

 

Klára Branišová (p.uč. J. Červín)

Václav Nedbal  p.uč. J. Červín)


 

Okresní kolo soutěže LDO „ Dětská scéna“ - jednotlivci

 

1. místo s postupem do krajského kola:

 

Filip Špringl (p.uč. H. Malehová)

Aneta Mertová  (p.uč. M. Longinová)

Běla Kubištová (p.uč. M. Longinová)

Jana Veselá (p.uč. M. Longinová)

Martin Řehák (p.uč. H. Malehová)

Magdaléna Kubíčková (p.uč. M. Longinová)

 

Čestné uznání:

 

Jan Rejholec (p.uč. M. Longinová)

Michaela Novotná (p.uč. M. Longinová)

Aneta Petránková (p.uč. H. Malehová)

 

Krajské kolo soutěží ZUŠ:

Hra na klavír:

 

1. místo

 

Jan Červenka (p.uč. Z. Poklopová)

 

3. místo

 

Kamila Cermanová (p.uč. Z. Poklopová)

Marta Čablíková (p.uč. M. Mlčochová)

 

čestné uznání

 

Elen Racková (p.uč. I. Svobodová)

Tereza Kopelentová (p.uč. M. Mlčochová)

Julie Cadorini (p.uč. K. Cermanová)


 

Hra na akordeon:

 

1. místo s postupem do ústředního kola

 

Barbora Podnecká (p.uč. M. Podnecký)

 

1. místo

 

Martin Zámečník (p.uč. M. Podnecký)

 

2. místo

 

František Hůla, Jan Krejčí, Martin Volenec, Martin Zámečník

akord. kvartet (p.uč. M. Podnecký)


 

Hra na smyčcové nástroje:

 

1. místo s postupem do ústředního kola

 

Kateřina Šanová – housle (p.uč. J. Dojčiak)

Radim Dvořák – violoncello (p. uč. J. Čmugr)

 

1. místo

 

Kristýna Petráčková – violoncello (p.uč. J. Čmugr)

 

3. místo

 

Alžběta Nemeškalová – viola (p.uč. J. Tichá)


 

Krajské kolo „ Wolkerův Prostějov“ postup do celostátního kola

 

Kateřina Rusková (p.uč. M. Longinová)

 

Martin Řehák (p. uč. H. Malehová) 

 

Ústřední kolo soutěží ZUŠ:

 

Hra na akordeon:  

 

2. místo

 

Barbora Podnecká (p.uč. M. Podnecký)

 


 

Hra na smyčcové nástroje:

 

2. místo

 

Radim Dvořák – violoncello (p. uč. J. Čmugr)

 

čestné uznání

 

Kateřina Šanová – housle (p.uč. J. Dojčiak)


 

Nesoutěžní celostátní přehlídka "Wolkerův Prostělov" 

 

Kateřina Rusková (p. uč. M. Longinová)

 

Martin Řehák (p. uč. H. Malehová)


 

38. mezinárodní dětská výtvarná výstava "Lidice 2011"

 

medaile Lidická růže (nejvyšší ocenění výstavy)

 

Veronika Jírovská, Marek Novotný - malba

Martin Platzer - Keramika

 

medaile za kolekci keramiky

 

Markéta Dostálová, Josef Hůla, Jana Kasanová, Štěpán Korbel,

Tereza Kukalová, Pavel Neuman, Adam Pekař, Jidřich Přivratský,

Karolína Tichá, Tomáš Toms, Matěj Vejsada, Marek Zámečník

 

Čestná uznání

 

Lucie Buldrová - malba

Kamila Cermanová - malba

Vojtěch Höfner - malba

 

kolektivní práce "Domečky"

Galerie v zahradě odkaz

galerie odkaz

Aktuálně

16.3.2017
Klavírní soutěž ZUŠ
Žáci naší školy postoupili do krajského kola.
13.2.2017
Výtvarný obor v Zásmukách
Klášterní labyrinty
17.1.2017
Co se děje v hudebním oboru školy
Ohlédnutí za loňským adventem
25.10.2016
aktivity výtvarného oboru
Žáci VO navštívili několik výstav.
2.6.2016
Lidice 2016
Mezinárodní dětská výtvarná výstava "Lidice 2016"
Archiv aktualit