2009/2010

Krajské kolo soutěže ZUŠ

Komorní hra s převahou dechových nástrojů - 2. místo

 

Berczik Tibor, Vraný Jan (fagotové duo)

Pokorná Kateřina, Zvelebilová Kateřina (duo příčných fléten)

Zeminová Kateřina, Zeminová Martina, Mukařovský David (klarinetové trio)

Mašínová Marie, Ondrouchová Martina, Zatřepálek Tomáš, Žaloudek Matěj

(kvarteto lesnich rohů)

 

Komorní hta s převahou dechových nástrojů - 3. místo

 

Hejný Vojtěch, Jirků Lubomír, Kaprálek Vojtěch, Pražáková Hana, Severa Ondřej

(žesťový kvintet)

 

Dechové orchestry - 1. místo s postupem do ústředního kola

 

DO ZUŠ Fr. Kmocha Kolín (dirigent Jiří Vojtěch)

 

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů - 1. místo s postupem do ústředního kola

 

Pokorná Monika, Kasanová Lucie, Dvořák Radim

(smyčcové trio)

 

Krajské kolo soutěže LDO ZUŠ - 1. místo s postupem do ústředního kola

 

Hloušková Klára

Baško Jan

Hietenbalová Adéla

Rusková Kateřina

 


 

Suotěžní přehlídka "Dětská scéna" - 1. místo s postupem do ústředního kola

 

Řehák Martin

 

Soutěžní přehlídka "Wolkerův Prostějov" (LDO) - čestné uznání

 

Kučerová Barbora

Hietenbalová Adéla

 


 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ

Dechvé orchestry - bronzové pásmo

 

DO ZUŠ Fr. Kmocha Kolín

 

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů - 2. místo

 

Pokorná Monika, Kasanová Lucie, Dvořák Radim

(smyčcové trio)

 

Ústřední kolo soutěže LDO ZUŠ - čestné uznání

 

Hloušková Klára

Baško Jan

Hietenbalová Adéla

Rusková Kateřina

 


 

37. mezinárodní dětská výtvarná výstava "Lidice 2010"

 

medaile pro jednotlivce:

 

Kopelentová Lucie

Spěváková Linda

Toms Tomáš

 

medaile škole za kolekci grafiky:

 

Hofmannová Barbora, Hůla Josef, Chwistek Štěpán, Kubáčová Kamila,

Kvasničková Kristýna, Mocová Kristýna, Novotný Matěj, Panchártková Iva,

Pecháčková Markéta, Tittlová Karolína, Vejsada Matěj, Vršovská Magda

 

čestné uznání pro jednotlivce:

 

Cermanová Kamila

Dostálová Markéta

Honusová Anežka

Honusová Eva

Kasanová Jana

Kukalová Tereza

Siblíková Viola

Tvrdík Filip

Vonšovský Jan

Dostálová Markéta

Papcunová Bára

Pekař Adam

Slavík Vojta

 


 

Žáci ocenění Stipendijním nadačním fondem města Kolína:

 

Dufková Barbora - LDO

Vraný Jan - HO (fagot)

 

Žáci ocenění titulem "Úspěšný žák ZUŠ Kolín 2009/2010":

 

 

Hietenbalová Adéla

Jakubů Adéla

Mukařovský David

Bulíčková Jana

Valášek Jan

Formánková Karolína

Rusková Kateřina

Kasanová Lucie

Křivánková Michaela

Pokorná Monika

Zeminová Martina

Enochová Pavla

Dvořák Radim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galerie v zahradě odkaz

galerie odkaz

Aktuálně

16.3.2017
Klavírní soutěž ZUŠ
Žáci naší školy postoupili do krajského kola.
13.2.2017
Výtvarný obor v Zásmukách
Klášterní labyrinty
17.1.2017
Co se děje v hudebním oboru školy
Ohlédnutí za loňským adventem
25.10.2016
aktivity výtvarného oboru
Žáci VO navštívili několik výstav.
2.6.2016
Lidice 2016
Mezinárodní dětská výtvarná výstava "Lidice 2016"
Archiv aktualit