2008/2009

soutěže 2008/2009

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ

Taneční obor - 1. místo s postupem:

"Cibulička" - lidový tanec, "Pstruh" - klasický tanec, "Popcorn" - moderní tanec

 

Sólový zpěv - 1. misto s postupem:

Cinerová Terezie, Suchová Nikola, Jeřábková Johana, Vilímec Tomáš,

Černá Ladislava

 

Sólový zpěv - 1. místo:

Dolejš Jakub

 

Sólový zpěv - 2. místo:

Gajdošíková Anna, Kuchová Alena, Hron Jakub, Hlavičková Kristýna,

 

Sólový zpěv - čestné uznání:

Koubská Debora

 

Komorní zpěv - 2. místo:

Patočková Lucie a Vokřálová Sandra, Holubová Monika a Boskovičová Nikola

 

Hra na zobcovou flétnu - 1. místo s postupem:

Literová Anna, Jirků Tereza, Pochová Veronika

 

Hra na zobcovou flétnu - 1. místo:

Teplá Adriana, Hauser Tomáš, Líbalová Eliška

 

Hra na zobcovou flétnu - 2. místo:

Javůrková Michaela, Novotný Tomáš

 

Hra na příčnou flétnu - 1. místo s postupem:

Glanzová Tereza, Pokorná Kateřina 

 

Hra na klarinet - 1. místo s postupem:

Lonek Jan, Valášek Jan, Zeminová Kateřina

 

Hra na klarinet - 1. místo:

Bukač daniel, Mukařovský david, Mikeš Jan

 

Hra na klarinet - 2. místo:

Fryml Filip

 

Hra na saxofon - 1. místo s postupem:

Habigtová Kateřina, , Rusková Kateřina, Zeminová Martina,

Veselý Jakub

 

Hra na hoboj - čestné uznání:

Dostálová Markéta

 

Hra na fagot - 1. místo s postupem:

Mašín Jiří, Vraný Jan

 

Hra na fagot - 1. místo:

Polák Marek

 

Hra na fagot - 2. místo:

Vaníček Jiří, Berczik Tibor

 

Hra na trubku - 1. místo s postupem:

Ševčík David, Jirků Lubomír, Novotný Jakub, Pražáková Hana

 

Hra na trubku - 2. místo:

Honus Matouš

 

Hra na tenor - 1. místo s postupem:

Pospíšilová Michaela

 

Hra na baryton - 1. místo s postupem:

Kaprálek Vojtěch

 

Hra na pozoun - 1. místo s postupem:

Hejný Vojtěch

 

Hra na lesní roh - 1. místo s postupem:

Zatřepálek Tomáš, Mašínová Marie, Matucha Ondřej, Zemanová Lucie

 

 

 

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ

Sólový zpěv - 2. místo:

Jeřábková Johana, Vilímec Tomáš

 

Sólový zpěv - čestné uzníní:

Cinerová Terezie, Suchová Nikola

 

Hra na fagot - 1. místo s postupem:

Mašín Jiří

 

Hra na trubku - 1. místo s postupem:

Ševčík David

 

Hra na baryton - 1. místo s postupem:

Kaprálek Vojtěch

 

Hra na klarinet - 1. místo s postupem:

Valášek Jan

 

Hra na zobcovou flétnu - 1. místo:

Literová Anna

 

Hra na saxofon - 1. místo:

Habigtová Kateřina

 

Hra na příčnou flétnu - 1. místo:

Pokorná Kateřina

 

Hra na zobcovou flétnu - 2. místo:

Pochová Veronika

 

Hra na fagot - 2. místo:

Vraný Jan

 

Hra na příčnou flétnu - 2. místo:

Glanzová Tereza

 

Hra na lesní roh - 2. místo:

Zatřepálek Tomáš

 

Hra na tubu - 2. místo:

Smutný Tomáš

 

Hra na trubku - 2. místo:

Pražáková Hana

 

Hra na klarinet - 2. místo:

Lonek Jan, Zeminová Kateřina

 

Smyčcové oprchestry - 1. místo s postupem:

Archi

 

Krajské kolo soutěže Wolkerův Prostějov - 1. místo s postupem:

Dufková Barbora, Motáková Kateřina

 

Krajské kolo soutěže Wolkerův Prostějov - čestné uznání:

Bartošicová Eliška

 

 

 

 

ústřední kolo soutěže ZUŠ

 

Hra na fagot - 1. místo:

Mašín Jiří

 

Hra na trubku - 2. místo:

Ševčík David

 

Hra na baryton - 3. místo:

Kaprálek Vojtěch

 

Smyčcové orchestry - 2. místo:

ARCHI

 

 

 

Mezinárodní dětská výtvarná výstava "LIDICE 2009"   (37. ročník)

VO ZUŠ KOLÍN ZÍSKAL HLAVNÍ CENU POROTY

 

individuální medaile:

Gajdošíková Barbora, Korbel Štěpán

 

Medaile škole za kolekci kresby a malby:

Balcar Vojtěch, Beneš Petr, Benešová Tereza, Čech Petr, Höfner Vojtěch,

Jírovská Veronika, Kukalová Tereza, Kyjovská Simona, Martínková Anna,

Novotný Jan, Novotný Vojtěch, Papcunová Barbora, Puncmanová Kateřina,

Rejholec Jan, Sikstová Magdalena, Symonová Tereza, Tvrzníková Anastázie,

Vokálová Kateřina, Vokřálová Sandra

 

Čestné uznání (fotografie):

Nováková Petra

 

Čestné uznání (keramika):

Korbel Štěpán, Lasíková Tereza, Pelikán Jan, Zámečník Marek

 

Medaile škole za kolekci kombinované techniky:

Jírovský Vít, Provazníková Zuzana, Vacková Anna

Čestné uznání:

Jícha Pavel, Kadlečková Tereza, Tykva Michal

 

 

 

57. Evropský hudební festival mládeže - Neerpelt 2009   (Belgie)

ARCHI - 1. MÍSTO CUM LAUDE     (s pochvalou)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galerie v zahradě odkaz

galerie odkaz

Aktuálně

16.3.2017
Klavírní soutěž ZUŠ
Žáci naší školy postoupili do krajského kola.
13.2.2017
Výtvarný obor v Zásmukách
Klášterní labyrinty
17.1.2017
Co se děje v hudebním oboru školy
Ohlédnutí za loňským adventem
25.10.2016
aktivity výtvarného oboru
Žáci VO navštívili několik výstav.
2.6.2016
Lidice 2016
Mezinárodní dětská výtvarná výstava "Lidice 2016"
Archiv aktualit