2007/2008

Soutěže 2007/2008


 

Okresní kolo soutěže ZUŠ:

Hra na akordeon - 1. místo s postupem:

David Ptáček, Martin Zámečník, František Hůla

 

Hra na klavír - 1. místo s postupem:

Monika Kabíčková, Barbora Podnecká, Vendula Siblíková, Lucie Patočková, Monika Radinová,Bernard Kovařik, Tereza Kopelentová, Anna Plačková, Elen Racková, Kateřina Trutnovská,Alžběta Zemánková, Julie Cadorini, Veronika Mikešová, Veronika Minarčíková, Jan Krúpa,Aneta Peterová

 

Hra na klavír - 1. místo:

Marta Čáblíková, Natalia Versteegová, Andrea Špecingerová, Ivana Mikšovská, Ludmila Šircová, Barbora Dufková, Jana Bulíčková

 

Hra na klavír - 2. místo:

Jan Rejholec, Eliška Červenková, Michaela Křivánková, Pavlína Marková, Dario Cadorini, Lucie Konopáčková, Aneta Sodomová, Marie Kabíčková, Aneta Trutnovská, Jan Červenka

 

Hra na klavír - 3. místo:

Vojtěch Brát, Saša Machová, Šárka Novotná, Helena Špryslová, Jáchym Ingr, Irena Bydžovská, Johana Kobercová, Dang Hung

 

Hra na klavír - čestné uznání:

David Rejholec, Štěpánka Benešová

 

Hra na housle - 1. místo s postupem:

Kateřina Kabíčková, Monika Pokorná, Tetreza Brožová

 

Hra na violu - 1. místo s postupem:

Alžběta Nemeškalová

 

Hra na violu - 1místo:

Markéta Francová

 

Hra na violoncello - 1. místo s postupem:

Radim Dvořák, Anežka Poklopová

 

Hra na kytaru - 1. místo s postupem:

Adéla Jakubů, David Hejl, Jakub Havrilko, Duo kytar

 

 

 

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ:

 Hra na klavír - 3. místo:

Anna Plačková, Alžběta Zemánková

 

Hra na akordeon - 1. místo s postupem:

Martin Zámečník

 

Hra na akordeon - 2. místo:

František Hůla

 

Hra na akordeon - 3. místo:

David Ptáček

 

Hra na housle - 1. místo s postupem:

Tereza Brožová

 

Hra na housle - 2. místo:

Monika Pokorná

 

Hra na housle - čestné uznání:

Kateřina Kabíčková

 

Hra na violu - čestné uznání:

Alžběta Nemeškalová

 

Hra na violoncello - 2. místo:

Radim Dvořák, Anežka Poklopová

 

Hra na kytaru - 1. místo:

Adéla Jakubů

 

Hra na kytaru - 2. místo:

David Hejl, Duo kytar

 

Hra na kytaru - čestné uznání:

Jakub Havrilko

 

Krajské kolo soutěže Wolkrův Prostějov - 1. místo s postupem:

Barbora Dufková

 

Krajské kolo přehlídky "Dětská scéna 2008" - 1. místo s postupem:

Adéla Heitenbalová

 

Krajské kolo přehlídky "Dětská scéna 2008" - čestné uznání:

Eliška Bartošicová

 

 

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ:

Hra na akordeon - 3. místo:

Martin Zámečník

 

Hra na housle - 3. místo:

Tereza Brožová

 

 Národní přehlídka VO ZUŠ "Oči dokořán" - Šternberk

 "Trní" - učila Ivana Erbenová

"Hrášek" - učila Alena Ertlová

 

36.mezinárodní dětská výtvarná výstava

LIDICE 2008:

 

Medaile škole za kolekci keramiky

 

Čestné uznání:

Brandejská Jane, Dostálová Markéta, Jeníjková Klára, Kadlečková Tereza,

Kukalová Eliška,Piroutková Kristýna, Puchnerová Veronika, Seidlová Eliška,

Urbanová Viktorie, Vrabcová Anna, Zámečník Marek 

 

 

 

 

Pěvecká soutěž Žďár nad Sázavou

Johana Jeřábková: 3. místo

 

 

Pěvecká soutěž W.A. Mozarta Praha

Tomáš Vilímec: 3. místo

Eliška Šeráková: čestné uznání

 

 

Pěvecká soutěž Olomouc 29.11. 2007

Tomáš Vilímec: 1. místo

 

Galerie v zahradě odkaz

galerie odkaz

Aktuálně

16.3.2017
Klavírní soutěž ZUŠ
Žáci naší školy postoupili do krajského kola.
13.2.2017
Výtvarný obor v Zásmukách
Klášterní labyrinty
17.1.2017
Co se děje v hudebním oboru školy
Ohlédnutí za loňským adventem
25.10.2016
aktivity výtvarného oboru
Žáci VO navštívili několik výstav.
2.6.2016
Lidice 2016
Mezinárodní dětská výtvarná výstava "Lidice 2016"
Archiv aktualit